Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Krajské kolo přírodovědné soutěže ZLATÝ LIST bude v Hodoníně

V sobotu 16. 5. 2015 se na Centru ekologické výchovy Dúbrava Hodonín koná krajské kolo tradiční přírodovědno - ochranářské soutěže pro děti Zlatý list (www.zlatylist.cz). Zúčastněte se také!


Soutěž celorepublikově organizuje Český svaz ochránců přírody a spoluvyhlašovatelem soutěže je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Krajské kolo pořádá Hnutí Brontosaurus Podluží za podpory Ekocentra Dúbrava a ZOO Hodonín.

K soutěži zveme všechny kolektivy dětí - oddíly, kroužky, zájmové útvary, atd. z nejrůznějších organizací, škol či školských zařízení. Děti si zde mohou porovnat své znalosti, prezentovat svou činnost v přírodě a pro přírodu, setkat se s podobně zaměřenými kamarády. Na vítězné týmy čekají nejen hezké ceny, ale i postup do celostátního kola soutěže.

Všechny potřebné informace najdete v příloze a na webu soutěže.

Zájemci nechť se hlásí Dalimilu Tomanovi ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) do 12. 5. 2015. Možnost přespání a doprovodný program zajištěny.

Dotazy na organizační věci a informace ke stezce směřujte na Ivu Uhrovou ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.