Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Jarní prázdniny Dokaž to! aneb víkend neomezených možností

Sílu, odhodlání, vytrvalost, silný žaludek, spolupráci, to vše a mnohem víc musely děcka prokázat na letošních jarních prázdninách s názvem Dokaž to! aneb víkend neomezených možností.

img_0076

 

 

Děcka se přihlásily do soutěže, kde mohly získat strašně moc peněz. Když dojely, seznámily se s pravidly, podepsaly smlouvy a ubytovaly se. Po seznámení se s pravidly mohla začít rozřazovací soutěž. Za různé proběhlé hry pak dostávaly právě už zmíněné peníze.

img_0162

Například chodily v bludišti se zavázanýma očima, postavily iglú nebo velkého Brontosaura, po okolí hledaly poklad se "zlaťákama" - děcka už od začátku věděly, že to nejsou obyčejné penízky, ale čokoládové, což si myslím, že je pohánělo ještě víc dopředu. Kdo by neměl rád čokoládu. -
img_0226
Dále děcka musely dokázat svou kreativičností a nápady, že si umí poradit a zabalit vajíčko do omezeného materiálu tak, aby se nerozbilo. A taky, že se to povedlo oběma teamům a další penízky zacinkaly v jejich společné pokladně. Spousta dalších her, soutěží a jezení různých pokrmů rozhodlo o vítězi celých prázdnin.

img_0187

V sobotní večer se spočítaly peníze. Soutěžícím se rozdaly získané zlaťáky, poukázky, zazpívalo se u kytary, zahrála se spousta deskových her a šlo se spát.

img_0188

Sotva jsme se rozdívali a už tu byla neděla, konec prázdnin. Doufáme, že děcka budou mít na co vzpomínat a těšíme se na další brontosauří akci.

Leona Helešicová

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.