Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Nabídka ubytování

ZA_TAJEMSTVM_FILIPOVA_DOL


V létě zde pořádáme
pracovně prožitkový tábor
ZA TAJEMSTVÍM FILIPOVA ÚDOLÍ

 

 

Chata Kristýna

Kristiny_z_venkuUmístění: Uprostřed přírody Bílých Karpat ve Filipovském údolí (Filipovo údolí). 5 km po zelené turistické značce z obce Javorník nad Veličkou okres Hodonín (sem možný příjezd autobusem i vlakem), u rozcestníku Liščí bouda.
Ideální poloha pro pěší i cyklo výlety do Bílých Karpat. Nedaleko lyžařský vlek a Hotel Filipov s bazénem a saunou.

Ubytování: Lesní chata. Přízemí: společenská místnost - jídelna, plně vybavená kuchyňka (sporák s troubou na PB), sprcha, umývárna. Podkroví: dvě samostatné místnosti (každá se 7 lůžky, sražené vedle sebe), vrchní společenská místnost ( 6 lůžek), Celkový počet lůžek 25. Teplou vodu vyrábí lázeňská kamna, topí se v nich dřevem. Teplá i studená voda je rozvedena do kuchyně, sprchy a umyvadla u schodů do podkroví. Suché WC je mimo chatu.

Chata je primárně určena pro ubytování dětských kolektivů, ale neodmítáme ani skupinky dospělých či studentů hledajících klidný pobyt v přírodě (ne oslavy), výhodou je organizování ve spolcích.

Cena: Celoročně 100 Kč/os/noc. Min. počet platících osob 10.
V zimním období fixní příplatek 300 - 600 Kč za pobyt.


Pro vícedenní pobyty, členy a příznivce Hnutí Brontosaurus poskytujeme slevy dle dohody.

Fotogalerie: chatakristyna.rajce.net

Kontakt: mob. +420 603 833 902 raději prosím sms, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Aktualizováno: leden 2023

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.