Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Voda a podpora přirozených funkcí krajiny

Termín:30-30.1.2023
Druh:Vzdělávací – kurzy, školení
Místo:Horka nad Moravou
Věk:neomezeno
Pořádající ZČ nebo klub: HB
Organizátorský tým:Jana Švaříčková
Kontakt:Jana Švaříčková
Telefon: 736697306
Email:janasvarickova@brontosaurus.cz

Foto Voda a podpora přirozených funkcí krajiny.jpg


POZOR, PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE UŽ JEN JAKO NÁHRADNÍCI.
Zajímá tě, jak můžeme podpořit přirozenou schopnost krajiny zadržovat vodu? Přijď si pro tipy od experta z praxe!

Dozvíš se, jak můžeme zmírnit sucho v krajině, podpořit zadržení vody obnovou drobných tůněk či jak propojit všechny prvky krajiny v jeden funkční celek. A hlavně si představíme, jak na to vše v praxi - vyzkoušíš si, jak vytipovat, co krajině v daném místě chybí a jak navrhnout vhodná opatření. Zjistíš, jaké mapové podklady by se ti mohly hodit a jaká povolení budeš pro realizaci svých plánů potřebovat. Poradíme ti, jak získat místní dobrovolníky a finance. A inspirujeme se navzájem svými nápady!


Seminář je určený pro všechny aktivní občany, kteří chtějí realizovat drobná opatření v krajině na podporu přírody. Pro stávající i nové organizátory dobrovolnických akcí např. z Hnutí Brontosaurus, ale i dalších environmentálních neziskových organizací či z organizací pracujících s dětmi a mládeží a především pro členy místních akčních skupin, kteří se chtějí pustit do větších projektů.

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.