Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Organizování dobrovolnických akcí pro přírodu

Termín:16-16.1.2023
Druh:Vzdělávací – kurzy, školení
Místo:Praha
Věk:neomezeno
Pořádající ZČ nebo klub: HB
Organizátorský tým:Jana Švaříčková
Kontakt:Jana Švaříčková
Telefon: 736697306
Email:janasvarickova@brontosaurus.cz

63be719625e87.JPG

Zajímá tě, na co všechno je dobré myslet, aby byla tvoje dobrovolnická akce smysluplná a úspěšná? Jsi na správném místě!

Poradíme s výběrem dobrovolnické činnosti a jejím propojením s osvětou, motivací a neformálním vzděláváním. Řekneme si, jak pozvat dobrovolníky a zapojit místní komunitu. Jak a proč akci prezentovat širší veřejnosti. Popíšeme si nové i osvědčené způsoby financování. A v neposlední řadě, jaké zásady při tom všem dodržovat a čemu se naopak vyhnout. Nakonec se zamyslíme nad tvými vlastními budoucími záměry i projekty, k nimž se můžeš přidat.

Seminář je určený pro pro všechny aktivní občany, kteří chtějí realizovat drobná opatření v krajině na podporu přírody. Především pro nové a začínající organizátory dobrovolnických akcí např. z Hnutí Brontosaurus, ale i dalších environmentálních neziskových organizací či z organizací pracujících s dětmi a mládeží nebo pro členy místních akčních skupin.

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.