Google+

Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Klima startup - víkendový seminář

Termín:25-27.6.2021
Druh:Vzdělávací – kurzy, školení
Místo:Porta coeli (klášter)
Věk:neomezeno
Pořádající ZČ nebo klub: HB
Organizátorský tým:Terka, Cody
Kontakt:Tereza Opravilová
Telefon: 736720568
Email:akce-priroda@brontosaurus.cz

48806738211_7b2bc813a7_c.jpg


„Brontosaurus to nepřežil, protože přerostl své možnosti. Člověk naší společnosti však dokáže své životní prostředí chránit a přetvářet.“ Tak zní dobový citát z roku 1974, jehož apel je dnes, v době klimatické krize, aktuálnější než kdy dříve. Pojďme hledat cesty, jak na našich akcích zmírňovat dopady klimatické změny na krajinu a společně se v tomto tématu vzdělávat!

Víkendový kurz je určen pro organizátory a organizátorky, ale i účastníky a účastnice akcí Hnutí Brontosaurus, kteří*ré se chtějí v problematice klimatické změny více zorientovat a nalézt cesty, jak na svých akcích společně a aktivně čelit důsledkům klimatické změny.

Jak z tématu klimatické změny udělat téma akce? Jak ho dostat do programu zážitkovou formou? Jak účinně o tomto tématu vzdělávat a jak bychom to naopak dělat neměli? Jak vůbec mluvit o takovém komplexním tématu, kolem kterého se točí spoustu dezinformací a na první pohled není vidět?

Těš se na víkend plný inspirace, nápadů a užitečných a praktických informací se zajímavými lektory!

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.