Google+

Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Opice v Africe

Termín:21-23.2.2020
Sraz:18:00
Druh:Dobrovolnická
Místo:Moravská Nová Ves
Věk:od 15 do 30 let
Pořádající ZČ nebo klub: RC HB Podluží
Organizátorský tým:Dan, Eli, Honza, Ája a Cody
Kontakt:Honza Brázda
Telefon: 773217519
Email:brazda.00@seznam.cz
Web:www.facebook.com/events/2523453061270190/

5dc970ad36bc2.png

Opice celého světa 15 – 30+ let věku, spojme se!
Připojte se k našemu opičímu klanu, který se rozhodl následovat hlas svého srdce a přiblížit se zpět přirozenému životu v divočině. Chceme překonat hranice zoologické zahrady a vydat se zpět do své domoviny, do Afriky. Neváhejte už ani minutu, rozlomte mříže svých klecí a vyrazte, naše karavana vyjíždí již 21. února !

Co nás čeká? Jistě to bude velké dobrodružství, místy nebezpečné, ale naši nezměrnou touhu po svobodě nelze zastavit. Těšte se na horké slunce, exotickou faunu i flóru, ale především na domorodé primáty. Cílem naší expedice je totiž stát se součástí místního kmene, který zná všechny nástrahy džungle a zásady divokého opičího života. Proto je třeba co nejvíce napodobit chování opic ve volné přírodě. Opice si rády hrají. Opice rády řádí. Opice skáčou, tančí, zpívají. Opice se rády baví.
Buď jako opice.
S sebou si nezapomeňte sbalit: plavky, opalovací krém, sluneční brýle a nafukovací kruh.

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.