Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Klima startup - adaptace a krajina

Termín:10-12.6.2022
Druh:Vzdělávací – kurzy, školení
Místo:Porta coeli (klášter)
Věk:neomezeno
Pořádající ZČ nebo klub: HB
Organizátorský tým:Terka, Cody, Teri
Kontakt:Tereza Opravilová
Telefon: 736720568
Email:akce-priroda@brontosaurus.cz

192417467_1123766968108009_8742732948696481054_n.jpg


Pojď hledat cesty, jak na akcích zmírňovat dopady klimatické změny na krajinu a dál se v tomto tématu vzdělávat! Pojeď na víkendový kurz Klima startup, letos s podtitulem adaptace a krajina. Tentokrát se zaměříme na adaptační opatření v krajině, která můžeme realizovat dobrovolnicky a jak k tématu klimatu a krajiny směřovat zážitkově vzdělávací program brontosauří akce.

Dozvíš se, čemu krajina čelí vzhledem k dopadům klimatické změny a jaké jsou způsoby, jak ji na tyto dopady přizpůsobit. Společně se zaměříme se na to, jak můžeme zapojit dobrovolníky a veřejnost do realizace adaptací v krajině a budeme mít možnost diskutovat s lidmi, kteří se tomuto tématu věnují. Ukážeme si, jak téma krajiny a klimatu provázat také do dalších částí dobrovolnicko zážitkových akcí a jak pomocí her tato témata předat našim účastníkům.

V neposlední řadě se na Klima startupu potkáš s partou inspirativních účastníků, organizátorů a lektorů a objevíš zákoutí kláštera Porta Coeli!

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.